Projekt Seven Virgin Summits

18.10.2017
projekt-seven-virgin-summitsJeden z najlepších slovenských horolezcov Michal Sabovčík a rovnako slovenská špička v paraglajde Juraj Koreň sa rozhodli posunúť svoje limity a vymysleli spolu naozaj originálny projekt.

Jeho cieľom bude postupne vyliezť a na padáku zletieť sedem panenských štítov na siedmich kontinentoch. Na prvú časť tohto projektu by sa chceli vybrať už v decembri. Ich plány sú odvážne: na požičanej plachetnici preplaviť Drakeov prieliv, pristáť v Antarktíde a vyliezť a zletieť na padáku nejaký ten panenský kopec. Ten by si tak mohli potom pomenovať podľa svojej vôle... :)

Slovenský paraglajdista Juraj Koreň je špecialistom na kategóriu Hike and Fly, okrem iného v nej vyhral napríklad preteky v Južnej Afrike. Ak práve nie je niekde n acestách po svete, tak ponúka možnosť zalietať si na tandemovom padáku. Ak by ste mali chuť vidieť chalanov, ako sa bláznia na rozbúrenom mori pri Antarktíde, podporte ich originálnym spôsobom a objednajte si suvenír, tričko, film alebo aj taký tandemový let s Ďurifukom. Splníte si tak sen o lietaní a budete môcť pozorovať účinkovanie našich chalanov na južnej pologuli...

 

Viac info už na tomto odkaze:

 seven-virgin-summits-part-one

 

Súvisiace články:

Diskusia

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Odporúčame vidieť

Partneri