PR: Sklenené flaše Drinkit

17.05.2018
pr-sklenene-flase-drinkit

Dodržiavať pitný režim úzko súvisí so zdravým životným štýlom. Organizmus lepšie vstrebáva tekutiny keď sú prijímané častejšie a po menších množstvách. Viacerí ste si už určite zvykli nosiť so sebou flašu so svojím obľúbeným nápojom, prípadne s čistou vodou. Povedzme si ale úprimne: je tá fľaša z plastu alebo z kvalitného skla?

  
Drinkitky sú sklenené fľaše z atraktívnym dizajnom. Naše logo sa skláda z troch hlavných části a tie sú - Zdravie, príroda a hlavne mať ju vždy so sebou. Viac o nich nižšie. Drinkitky sú vyrábané komplet v Českej republike. Môžete si vybrať z troch veľkostí z už pripravených dizajnov alebo vám vytvoríme váš originálny. Viac info už na našej stránke: www.drinkit.sk
 
www.drinkit.sk

 

 

ZDRAVIE

Uchovávanie vody v skle je najzdravšiou možnosťou osvedčenou už stovky rokov. Oproti fľašiam z plastu neuvolňuje sklo do vody žiadne škodlivé látky ako sú BPA zpôsobujúce rakovinu a podobne.

 

PRÍRODA

Tím, že každý deň nosíte svoju „Drinkitku“ chráníte prírodu. Nezaťažujete ju zbytočnou výrobou a likvidáciou PET fľašiek, ktoré sú iba na jedno použitie. Myslite ekologicky:)

 

VŽDY SO SEBOU

Bližšie k dodržovaniu pitného režimu už Vás nikto neprivedie. „Drinkitku“ si so sebou môžete vziať do práce, do školy alebo na cesty. Naplniť si ju môžete čím chcete, naviac zo skla „chutí inak a lepšie.“

 

Diskusia

TOP Partneri

https://www.sloger.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk Eshop davorin.sk JM SPORT Eshop davorin.sk

Podpor Vetroplacha

Odporúčame vidieť

Partneri